אודות רנמה

רנמה בע"מ - המילה היפנית רנמה פרושה להיות חד כחרב או מושלם בעזרת אימון 

אנחנו שואפים לאמן ולשפר מיומנויות אישיות וארגוניות להקניית יכולות מוגברות לפרט ולארגון

רנמה הדרכה וייעוץ ארגוני העוסקת במספר תחומים מרכזיים:
  1. הדרכה פנים ארגונית – קורסים מובנים או סדנאות יומייות בתוך קורסים במגוון נושאים הקשורים בשיפור המיומנויות הבין אישיות 
  2. ייעוץ ארגוני – ייעוץ למנהלי החברה בנוגע לתרבות הארגונית,שינויים יצירת מבנה ארגוני חדש או מחודש ומותאם, התמודדות עם נושאים ודילמות ארגוניות.הייעוץ ניתן אף הוא במגוון רחב של נושאים: תרבות ארגונית,פסיכולוגיה ארגונית,ייעוץ שייוקי,ייעוץ מודיעיני ועוד
  3. ייעוץ אישי (אחד על אחד) למנהלים ועובדים בארגון – ייעוץ המותאם למנהל או העובד ע"פ תחומים בהם הוא זקוק לחיזוק או שיפור. הייעוץ ניתן באופן קבוע או על פי צרכי הנועץ (הכנה לישיבה או מכרז,דילמה חד פעמית איתה הוא מתמודד, שינוים  שהוא עורך בחברה ועוד)
כל המנחים והיועצים ברנמה הינם בעלי הכשרה הן במנחים ויועצים (בוגרי קורסי הנחיה ובעלי הסמכה פורמאלית) והן כמנהלים בפועל בחברות וארוגנית. כך שהיעוץ אינו נשאר ברמה האקדמאית-תאר וטית אלא מחובר לשטח.
תמונה של ד"ר עינת גלזר - יועצת ארגונית
ד"ר עינת גלזר - יועצת ארגונית

בעלת ניסיון ניהולי עשיר: סמנכ"ל חברת השמה ומשאבי אנוש (כ-300 עובדים), ניהול מקצועי של מנחי קבוצות ויועצים ארגוניים בחברת הדרכה מובילה. ניסיון של כ-15 שנה בתחום ההנחיה,הייעוץ וליווי ארגונים ומנהלים במאות חברות וארגונים.

תמונה של שמוליק קרמונה - יועץ אסטרטגי  ( תואר שני במנהל עסקים)
שמוליק קרמונה - יועץ אסטרטגי ( תואר שני במנהל עסקים)

בבעל ניסיון רב בתחום הפיתוח העסקי,ייעוץ אסטרטגי ומודיעין עסקי. שימש בעברו כסמנכ"ל שיווק ופיתוח בתחום התעשייה. משלב בתחום ההדרכה את ניסיונו כאומן אומנויות לחימה